Przejdź do treści

Zajęcia wokalne

Czy twój głos męczy się siłowym „wyciąganiem” wysokich dźwięków?

Czy chcesz wyrównać barwę głosu i powiększyć jego skalę?

A może uważasz, że twój głos za jest słaby i mało dźwięczny?

Przyczyny zmagań i problemów z głosem są bardzo różne. Praca nad właściwą techniką wokalną jest sposobem na rozwiązanie każdego z nich.

Nasi pedagodzy to osoby przeszkolone w zakresie Doctor Vox Voice Therapy (śpiewanie do rurki zanurzonej w wodzie), która jest obecnie jedną z najpopularniejszych technik w Polsce, a także coraz szerzej na świecie. To technika dedykowana dla głosów z problemami foniatrycznymi wymagających rehabilitacji, ale także wspaniale sprawdza się w pracy z głosami zdrowymi – efektywnie buduje głosy osób mniej zaawansowanych oraz balansuje i wyrównuje głosy wokalistów profesjonalnych. Pedagodzy Vocal Studio stale poszerzają swoją wiedzę poprzez regularny udział w szkoleniach Natural Voice Perfection Institute, a także w innych warsztatach i konferencjach z dziedziny śpiewu, gdyż nauka o głosie rozwija się bardzo prężnie na całym świecie. To także osoby aktywne artystycznie, które sztukę śpiewania poznały z praktyki, a nie tylko z teorii.

Ale czy sama technika wokalna wystarczy, by pięknie śpiewać?

Co jeszcze decyduje o sukcesie artysty?

Jak stworzyć prawdziwy performance?

Prowadzenie wokalisty to dużo więcej niż praca nad samym głosem. Głos w tym przypadku jest jedynie narzędziem do zrealizowania swoich artystycznych wizji, to sposób na wyrażenie emocji i pokazanie na scenie swojego świata wewnętrznego. To jak ten świat jest bogaty zależy w dużej mierze od pedagoga wokalnego. Poprzez zajęcia z interpretacji piosenki oraz zajęcia aktorskie pragniemy uwrażliwić młodych artystów na świat, który ich otacza, dzięki czemu będą bardziej świadomi swoich emocji i tego jak je wyrazić, nie tylko na scenie. Poprzez kontakt z muzyką budujemy lepsze poczucie estetyki, co wpłynie korzystnie na jakość ich całego życia. Staramy się całościowo budować artystów, wspierać ich własne, ale również poddawać nasze pomysły na wizerunek sceniczny, stylistykę muzyczną, ruch i zachowanie na scenie. Pragniemy ich inspirować, by odkryli w sobie potencjał twórczy i stali się niezależnymi artystami posiadającymi jednakowoż bardzo dobry warsztat.

Formularz zgłoszeniowy