Nauczyciele Vocal Studio

Wieliczka

Dębica

Katarzyna Godzisz

Założycielka i dyrektor Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, a także szkoły wokalnej Vocal Studio w Dębicy i w Wieliczce. Jako pedagog szkoli nie tylko wokalistów, ale także nauczycieli śpiewu. Opiekuje się również głosami gwiazd polskiej sceny. Pomysłodawca wielu przedsięwzięć artystycznych, reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu "Cudowne Marzenia", organizator obozów i międzynarodowych warsztatów wokalnych. Od kilku lat współpracuje z jednym z najpopularniejszych polskich kanałów dla dzieci – Bajubaju TV jako wokalistka, a także autorka piosenek dla dzieci. W 2017 roku ukazała się także jej autorska płyta " Balans". Koncertuje, komponuje, jest także autorką tekstów, producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Zdobywczyni złotej płyty.

Katarzyna Lach

Nauczyciel śpiewu w Centrum Edukacji Artystycznej w Ropczycach, wokalistka biorąca udział w wielu projektach muzycznych. Absolwentka Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Czynnie bierze udział w wokalnych warsztatach i szkoleniach z najwybitniejszymi trenerami wokalnymi na świecie m.in Deanem Kealinem, Kevinem Mahogany, Jaimem Vendera oraz Johnem Henny. Dodatkowo kształci się na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Katarzyna Szybisty

Wokalistka, aktorka, absolwentka szkoły artystyczno-teatralnej im. S. I. Witkiewicza w Krakowie. Pierwsze kroki artystyczne stawiała na deskach „Sceny i…”, najpierw pod czujnym okiem Stanisława Dębskiego „Kwadrat, który się śmieje”, następnie Ewy Różańskiej „Ecce Homo”. Pomysłodawczyni i założycielka „Studia Yapa”. Instruktor teatralny i wokalny, związany z Regionalnym Ośrodkiem Kultury Doliny Karpia w Zatorze i innymi.Od trzech lat instruktor wokalny w CKiS w Skawinie. Reżyser widowisk muzycznych: „Miłość, Młodość, Marzenia”, „Czerwone wirują usta”, „Miejcie nadzieję”. Certyfikaty: Doctor Vox Voice Therapy oraz Szkoła dla Rodziców i Wychowawców (moduły I, II i III). Trener międzynarodowego programu Destination Imagination.

Lucyna Stoch

Wokalistka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, absolwentka Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, rodowita góralka, laureatka oraz jurorka wielu konkursów i festiwali wokalnych. Założycielka i liderka własnego zespołu muzycznego. Czynnie uczestniczy w wydarzeniach muzycznych oraz aktorskich w których grała niejednokrotnie główne role. Ze względu na pochodzenie, zamiłowanie do kultury i tradycję oraz uzyskane wykształcenie wokalne osiągnęła wysoki poziom w szeroko rozumianych dziedzinach związanych ze śpiewem regionalnym. Folklor regionu z którego się wywodzi jest nieodzownym elementem utworów które wykonuje. Swoje umiejętności wokalne doskonali uczestnicząc w zajęciach które prowadzone są przez najlepszych nauczycieli w Europie.

Klaudia Kopeć

Absolwentka Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Obecnie szkoli się na kierunku MasterClass ze specjalizacją -wokalistyka pod okiem ceryfikowanych nauczycieli. Certyfikowany trener wokalny metodą Doctor Vox Voice Therapy. Brała udział w licznych warsztatach oraz konsultacjach między innymi z Kevinem Mahogeny, Juniorem Robinsonem. Posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne jako wokalistka.Od 8 lat jest solistką w eventowym zespole Rag Time. Dodatkowo dwa lata występowała jako jedna z aktorek w autorskiej formacji musicalowej Donietamtąd Macieja Kmity. Uczeń Warszawskiej Akademii Menadżerów Muzycznych. Jej doświadczenie muzyczne przełożyło się na management’owe współprace z artystami oraz z ośrodkami artystycznymi.

Joanna Kumięga

Wokalistka muzyki rozrywkowej z wieloletnim doświadczeniem oraz fizjoterapeutka aktywnie poszerzająca wiedzę z zakresu terapii manualnej zaburzeń głosu. Swoje umiejętności rozwijała w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Aktualnie rozwija się pod skrzydłami Natural Voice Perfection Institute w Krakowie oraz na kompleksowym szkoleniu dla nauczycieli śpiewu organizowanym przez Natural Voice Perfection Institute.