Przejdź do treści

Nauczyciele Vocal Studio

Wieliczka

Dębica

Katarzyna Godzisz

Założycielka i dyrektor Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, a także szkoły wokalnej Vocal Studio w Dębicy i w Wieliczce. Jako pedagog szkoli nie tylko wokalistów, ale także nauczycieli śpiewu. Opiekuje się również głosami gwiazd polskiej sceny. Pomysłodawca wielu przedsięwzięć artystycznych, reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu "Cudowne Marzenia", organizator obozów i międzynarodowych warsztatów wokalnych. Od kilku lat współpracuje z jednym z najpopularniejszych polskich kanałów dla dzieci – Bajubaju TV jako wokalistka, a także autorka piosenek dla dzieci. W 2017 roku ukazała się także jej autorska płyta " Balans". Koncertuje, komponuje, jest także autorką tekstów, producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Zdobywczyni złotej płyty.

Katarzyna Lach

Wokalistka biorąca udział w wielu projektach muzycznych, posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne. Magister sztuki, absolwentka Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Absolwentka Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Certyfikowany trener wokalny metodą Doctor Vox Voice Therapy. Czynnie bierze udział w wokalnych warsztatach i szkoleniach z najwybitniejszymi trenerami wokalnymi na świecie m.in Deanem Kealinem, Kevinem Mahogany, Jaimem Vendera oraz Johnem Henny.

Katarzyna Szybisty

Wokalistka, aktorka, absolwentka szkoły artystyczno-teatralnej im. S. I. Witkiewicza w Krakowie. Pierwsze kroki artystyczne stawiała na deskach „Sceny i…”, najpierw pod czujnym okiem Stanisława Dębskiego „Kwadrat, który się śmieje”, następnie Ewy Różańskiej „Ecce Homo”. Pomysłodawczyni i założycielka „Studia Yapa”. Instruktor teatralny i wokalny, związany z Regionalnym Ośrodkiem Kultury Doliny Karpia w Zatorze i innymi.Od trzech lat instruktor wokalny w CKiS w Skawinie. Reżyser widowisk muzycznych: „Miłość, Młodość, Marzenia”, „Czerwone wirują usta”, „Miejcie nadzieję”. Certyfikaty: Doctor Vox Voice Therapy oraz Szkoła dla Rodziców i Wychowawców (moduły I, II i III). Trener międzynarodowego programu Destination Imagination.

Kinga Chrobak

Dyplomantka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mielcu na wydziale wokalistyki. Absolwentka Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Studentka 2 roku Pedagogiki na Uniwersytecie Rzeszowskim. Aktywna wokalistka z doświadczeniem scenicznym. Stale szkoli się pod okiem najlepszych nauczycieli. Brała udział w licznych warsztatach oraz konsultacjach z zakresu wokalistyki, rehabilitacji głosu czy też improwizacji między innymi z Juniorem Robinsonem oraz prof. Ilterem Denizoğlu.

Basia Dratwińska

Wokalistka, songwirterka, trener wokalny, absolwentka wokalistyki jazzowej na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od dziecka kształci się muzycznie, biorąc udział w warsztatach i projektach na terenie Polski oraz za granicą. Bierze udział w szkoleniach z certyfikowanymi trenerami wokalnymi, poszerzając swoje kwalifikacje pedagogiczne. Czynnie koncertuje i od kilku lat wydaje autorską muzykę. W 2019 roku dzięki stypendium uzyskanym od European Blues Union, wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez Stevie Van Zandt’a oraz koncertowała w ramach Notodden Blues Festival, w norweskim Notodden. W 2020 roku wydała swój autorski album „Naprawdę”, którego premiera odbyła się w ramach międzynarodowego festiwalu „LOTOS Jazz Festival 22 Bielskiej Zadymki Jazzowej”.

Karolina Pękalska

Absolwentka Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Doświadczona wokalistka z imponującym scenicznym bagażem, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród w konkursach wokalnych. Aktywna artystycznie, regularnie koncertująca. Członkini chórków Zespołu Skaldowie. Wokalistka w zespole Wołosatki, którego domeną jest śpiew wielogłosowy. Uczestniczka licznych warsztatów w dziedzinie rehabilitacji głosu i improwizacji, prowadzonych między innymi przez Jnr Robinsona i Iltera Denizoglu. Zebrała również cenne doświadczenie sceniczne, współpracując z artystami takimi jak Kuba Badach, Maryla Rodowicz, Anna Rusowicz oraz Ralph Kamiński.