Zajęcia wokalne

Czy twój głos męczy się siłowym „wyciąganiem” wysokich dzwięków?

Czy chcesz wygładzić tę wielką przerwę w środkowej części skali?

A może uważasz, że twój głos jest słaby i przepowietrzony?

Przyczyny zmagań i problemów z głosem są bardzo różne. Technika Natural Voice Perfection jest sposobem na rozwiązanie każdego z nich.

  • Jeżeli czujesz, że aby zaśpiewać wysokie dźwięki musisz krzyczeć, dowiesz się jak połączyć swój wysoki i niski głos w jedność jako „mix”. Zaczniesz śpiewać wysokie dźwięki z łatwością i lekkością.
  • Jeżeli twoją tendencją jest śpiewanie dwiema różnymi barwami z przerwą w środku skali, dowiesz się jak połączyć głos w jedno i jak uzyskać jednolitą barwę na całej skali twojego głosu.
  • Jeżeli twój głos jest słaby i przepowietrzony, nauczysz się jak upodobnić swój śpiew do mowy, by głos stał się bardziej czytelny, a barwa pełniejsza nawet na wysokich dźwiękach.

Poszerz swoją skalę, wyrównaj i zbalansuj swój głos i zacznij czerpać z niego radość!

Zapraszamy na indywidualne lekcje śpiewu, które odbywają się na podstawie grafiku od poniedziałku do piątku.

Zapisy i ustalenie terminu zajęć możliwe jest drogą telefoniczną pod nr 503 085 711 lub elektroniczną Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Można wybrać zajęcia stałe, które odbywają się o konkretnej zarezerwowanej w określonym dniu godzinie lub zajęcia nieregularne, których termin jest ustalany każdorazowo indywidualnie.

Na zajęcia indywidualne zapraszamy zarówno osoby zaawansowane jak i stawiające swoje pierwsze kroki na scenie. Nasi pedagodzy specjalizują się także w rehabilitacji głosu.

Młodsze dzieci zapraszamy także na zajęcia grupowe w grupach 6-7 lat oraz 8-10.

Informacje o warsztatach zamieszczane są w Aktualnościach.

 
© Vocal Studio 2010 - 2018 - All Rights Reserved. Made by Marcin Szumański