Pedagodzy

Katarzyna GodziszKatarzyna Godzisz - Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, wiceprezes i współzałożyciel Natural Voice Perfection Institute. Prowadzi własna szkołę śpiewu w Dębicy. Pomysłodawca i organizator wielu przedsięwzięć artystycznych - dyrektor festiwalu „Dębica Open Festival”, reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu „Cudowne Marzenia”, organizator licznych warsztatów wokalnych - obozów artystycznych Vocal Holiday Program oraz “Tylko Muzyka”, warsztatów wokalnych “Mix Technique” w Krakowie, warsztatów trenerskich dla nauczycieli śpiewu. Wykładała w krakowskie Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Śpiewa z zespołem MUFFIN, komponuje oraz pisze teksty, jest producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Współpracowała m.in. z takimi jazzmanami jak John C. Marshall czy Gregory Gaynair.
Jest założycielką i dyrektor zarządzającą Natural Voice Perfection Institute w Krakowie.


Katarzyna DudzikKatarzyna Dudzik - wokalistka, studentka Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza w Mielcu w klasie fortepianu. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych, m. in. Piosenka w Meloniku, Rzeszów wytwórnią talentów, Nowa Piosenka w Starym Krakowie, Konkurs Kolęd i Pastorałek Na nutę kantyczek w Jaśle, Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej w Warszawie, Konkurs Piosenki Angielskiej w Tarnobrzegu. Z zespołem Che Donne wzięła udział w programie X-Factor, w którym udało jej się dotrzeć do ćwierćfinałowej piętnastki. Uczestniczka licznych wydarzeń artystycznych, m. in. III Rzeszowskie Święto Wokalne czy Carpathia Festival. Występowała na jednej scenie z takimi wokalistami jak: Krzysztof Kiljański, Grażyna Łobaszewska. Wokalistka Big Mielec Band. Razem ze swoją rodziną wzięła udział w programie muzycznym Rodzina jak z Nut. Współpracuje z Rzeszowską Grupą Artystyczną.


Justyna SąsiadekJustyna Sąsiadek - wokalistka, autorka tekstów, pedagog wokalny zajmujący się emisją głosu jak również jego rehabilitacją. Absolwentka Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Jest mgr biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego. Połączenia wyksztalcenia muzycznego oraz naukowego pozwala jej na większą efektywność w pracy nad głosem dzięki wykorzystaniu znajomości anatomii i fizjologii strun głosowych. W swojej pracy stosuje najnowsze techniki nauczania wokalu w tym nową w Polsce technikę z wykorzystaniem Doctor Vox, Pocket Vox, Lax Vox dającą bardzo szybkie efekty w pracy nad emisją głosu zarówno u zaawansowanych jak i u początkujących wokalistów. Związana z Natural Voice Perfection. Brała udział w wielu warsztatach wokalnych z czołowymi nauczycielami wokalu w Polsce i na świecie m.in. Katarzyna Godzisz, John Henny, Dean Kaelin, Bob Stoloff, Jaime Vendera, Kevin Mahogany.


Katarzyna LachKatarzyna Lach - nauczyciel śpiewu w Centrum Edukacji Artystycznej w Ropczycach, wokalistka biorąca udział w wielu projektach muzycznych. Kształcąca się w Natural Voice Perfection Institute pod okiem certyfikowanych nauczycieli. Czynnie bierze udział w wokalnych warsztatach i szkoleniach z najwybitniejszymi trenerami wokalnymi na świecie m.in Deanem Kealinem, Kevinem Mahogany, Jaimem Vendera oraz Johnem Henny. Dodatkowo kształci się na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

 
© Vocal Studio 2010 - 2018 - All Rights Reserved. Made by Marcin Szumański