Pedagodzy

Katarzyna GodziszKatarzyna Godzisz - Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, wiceprezes i współzałożyciel Natural Voice Perfection Institute. Prowadzi własna szkołę śpiewu w Dębicy. Pomysłodawca i organizator wielu przedsięwzięć artystycznych - dyrektor festiwalu „Dębica Open Festival”, reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu „Cudowne Marzenia”, organizator licznych warsztatów wokalnych - obozów artystycznych Vocal Holiday Program oraz “Tylko Muzyka”, warsztatów wokalnych “Mix Technique” w Krakowie, warsztatów trenerskich dla nauczycieli śpiewu. Wykładała w krakowskie Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Śpiewa z zespołem MUFFIN, komponuje oraz pisze teksty, jest producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Współpracowała m.in. z takimi jazzmanami jak John C. Marshall czy Gregory Gaynair.
Jest założycielką i dyrektor zarządzającą Natural Voice Perfection Institute w Krakowie.


Karolina ChmielKarolina Chmiel - absolwentka Natural Voice Perfection Institute, a także absolwentka wokalistyki jazzowej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od 2014 roku nauczyciel śpiewu w Krakowskiej Fundacji Sztuki. Od 10 lat swój głos kształci techniką MIX-u, związana z Natural Voice Perfection Institute, brała udział w organizacji licznych przedsięwzięć artystycznych. Już jako dziecko występowała na scenie, brała udział w wielu projektach muzycznych, laureatka licznych festiwali m.in., I miejsce na festiwalu „Piosenki z Duszą” – Teresin, „Złota Nutka” na Międzynarodowym Festiwalu „Majowa Nutka”- Częstochowa, 2 x Grand Prix na festiwalu „Szukałem Was” – Zakopane, II miejsce na festiwalu „Dębica Open Festival”. Uczestniczyła w warsztatach i konferencjach z wybitnościami branży muzycznej m. in. Dean Kaelin, Jaime Vendera, Kevin Mahogany, John Henny, Kim Chandler, Hubert Noe, Curt Stock, Teri Lassetter Stock. Współtworzyła wiele przedsięwzięć na skalę regionalną i ogólnopolską (Cafeteria Voiceart – Kraków, Mokaferia Love – Dębica, Koncert pamięci Marka Grechuty – Zamość).


Justyna SąsiadekJustyna Sąsiadek - wokalistka, autorka tekstów, pedagog wokalny zajmujący się emisją głosu jak również jego rehabilitacją. Absolwentka Natural Voice Perfection Institute w Krakowie. Jest mgr biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego. Połączenia wyksztalcenia muzycznego oraz naukowego pozwala jej na większą efektywność w pracy nad głosem dzięki wykorzystaniu znajomości anatomii i fizjologii strun głosowych. W swojej pracy stosuje najnowsze techniki nauczania wokalu w tym nową w Polsce technikę z wykorzystaniem Doctor Vox, Pocket Vox, Lax Vox dającą bardzo szybkie efekty w pracy nad emisją głosu zarówno u zaawansowanych jak i u początkujących wokalistów. Związana z Natural Voice Perfection. Brała udział w wielu warsztatach wokalnych z czołowymi nauczycielami wokalu w Polsce i na świecie m.in. Katarzyna Godzisz, John Henny, Dean Kaelin, Bob Stoloff, Jaime Vendera, Kevin Mahogany.


Katarzyna LachKatarzyna Lach - nauczyciel śpiewu w Centrum Edukacji Artystycznej w Ropczycach, wokalistka biorąca udział w wielu projektach muzycznych. Kształcąca się w Natural Voice Perfection Institute pod okiem certyfikowanych nauczycieli. Czynnie bierze udział w wokalnych warsztatach i szkoleniach z najwybitniejszymi trenerami wokalnymi na świecie m.in Deanem Kealinem, Kevinem Mahogany, Jaimem Vendera oraz Johnem Henny. Dodatkowo kształci się na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

 
© Vocal Studio 2010 - 2018 - All Rights Reserved. Made by Marcin Szumański