Pedagodzy

Katarzyna GodziszKatarzyna Godzisz - założycielka i dyrektor Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, a także szkoły wokalnej Vocal Studio w Dębicy i w Wieliczce. Jako pedagog szkoli nie tylko wokalistów, ale także nauczycieli śpiewu. Opiekuje się również głosami gwiazd polskiej sceny. Pomysłodawca wielu przedsięwzięć artystycznych, reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu "Cudowne Marzenia", organizator obozów i międzynarodowych warsztatów wokalnych. Od kilku lat współpracuje z jednym z najpopularniejszych polskich kanałów dla dzieci – Bajubaju TV jako wokalistka, a także autorka piosenek dla dzieci. W 2017 roku ukazała się także jej autorska płyta " Balans". Koncertuje, komponuje, jest także autorką tekstów, producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Zdobywczyni złotej płyty.


Katarzyna LachKatarzyna Lach - nauczyciel śpiewu w Centrum Edukacji Artystycznej w Ropczycach, wokalistka biorąca udział w wielu projektach muzycznych. Kształcąca się w Natural Voice Perfection Institute pod okiem certyfikowanych nauczycieli. Czynnie bierze udział w wokalnych warsztatach i szkoleniach z najwybitniejszymi trenerami wokalnymi na świecie m.in Deanem Kealinem, Kevinem Mahogany, Jaimem Vendera oraz Johnem Henny. Dodatkowo kształci się na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.


Sylwia PasekSylwia Pasek wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Laureatka wielu Festiwali wokalnych. Koncertuje i bierze udział w wielu projektach muzycznych. Jako pedagog współpracuje z różnymi ośrodkami kultury, między innymi w Tarnowie przygotowując musical ,,NEWSICAL". Jej uczniowie zdobywają wysokie miejsca w wielu festiwalach. Absolwentka Natural Voice Perfection Institute. Pedagog w szkole musicalowej Showtime.

Lucyna StochLucyna Stoch wokalistka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, absolwentka Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, rodowita góralka, laureatka oraz jurorka wielu konkursów i festiwali wokalnych. Założycielka i liderka własnego zespołu muzycznego. Czynnie uczestniczy w wydarzeniach muzycznych oraz aktorskich w których grała niejednokrotnie główne role. Ze względu na pochodzenie, zamiłowanie do kultury i tradycję oraz uzyskane wykształcenie wokalne osiągnęła wysoki poziom w szeroko rozumianych dziedzinach związanych ze śpiewem regionalnym. Swoje umiejętności wokalne doskonali uczestnicząc w zajęciach które prowadzone są przez najlepszych nauczycieli w Europie.

 
© Vocal Studio 2010 - 2018 - All Rights Reserved. Made by Marcin Szumański