Warsztaty wokalne 3-4 lutego 2018
piątek, 26 stycznia 2018 09:32
Chcesz nauczyć się jak w zdrowy sposób posługiwać swoim głosem? Jak śpiewać bez wysiłku? Jak płynnie łączyć dźwięki niskie z wysokimi? Popracować nad repertuarem? Te warsztaty są dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy 3-4 lutego na lekcje indywidualne w ramach warsztatów wokalnych w Dębicy z Kasią Godzisz - współzałożycielka, Dyrektor zarządzający i artystyczny Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie a także stowarzyszenia NVP zrzeszającego i kształcącego nauczycieli śpiewu. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Pomysłodawca i organizator wielu przedsięwzięć artystycznych: dyrektor festiwalu "Dębica Open Festival", reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu "Cudowne Marzenia", obozów, warsztatów wokalnych "Mix Technique", warsztatów trenerskich dla nauczycieli śpiewu, współorganizator licznych MIEDZYNARODOWYCH warsztatów wokalnych m.in z Jaimie Venderą, Kevinem Mahogany, Ilterem Denizoglu, Danielą Stieff. Jako pedagog współpracuje z wokalistami z całej Polski, szkoli nauczycieli śpiewu a także opiekuje się głosami gwiazd polskiej sceny. Aktywna także artystycznie-koncertuje, komponuje, jest także autorką tekstów, producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Współpracowała m. in. z takimi jazzmanami jak John C. Marshall czy Gregory Gaynair a także z Jnr'em Robinsonem. W 2017 roku ukazała się jej autorska płyta "Balans".

Na warsztatach dowiesz się dlaczego poza przekazem werbalnym tak ważny na scenie a także poza nią jest przekaz niewerbalny. Poprawisz ogólną kondycję głosu, dowiesz się co to mix i jak śpiewać wygodnie i zdrowo, bez napięć. Dzięki dobrej technice wokalnej, odpowiednio dobranymi ćwiczeniami poszerzysz skale głosu, wyeliminujesz zbędne powietrze z głosu, poprawisz oddech a tym samym komfort śpiewania. Dowiesz się o zupełnie nowatorskim podejściu do ćwiczenia mięśni biorących udział w procesie fonacji oraz wspomagającym prawidłowy oddech śpiewaczy a także najskuteczniej pomagającym w osiągnięciu balansu w głosie - technice Lax Vox. Będziesz mieć możliwość pracy z profesjonalnym sprzętem i zgłębiania tajników zdrowego śpiewu z profesjonalnym nauczycielem emisji. Ćwiczenia z emisji głosu „uwolnią” twoją krtań, Ty zaczniesz prawidłowo oddychać a Twój głos stanie się nośny i pięknie brzmiący! :)

Cennik:
150 zł / 1 h lekcji indywidualnej
80 zł / 30 minut lekcji indywidualnej

Szczegółowy grafik i wolne miejsca: https://www.facebook.com/notes/vocal-studio/warsztaty- vocal- studio-3- 4-luty- 2018/1949796478382632/
 
© Vocal Studio 2010 - 2018 - All Rights Reserved. Made by Marcin Szumański