Dębica Open Festival 2017
piątek, 28 kwietnia 2017 11:33
Mamy zaszczyt i przyjemność po raz ósmy organizować w Dębicy festiwal dla wokalistów „DĘBICA OPEN FESTIVAL”. Tegoroczna edycja odbędzie się 10-11 czerwca w Domu Kultury "Śnieżka" w Dębicy.

Tegoroczny Festiwal będzie miał formę konkursu dla wokalistów, będzie trwał on dwa dni. Przesłuchania konkursowe będą miały miejsce w Domu Kultury „Śnieżka”, 10 czerwca 2017 roku o godzinie 9:00, natomiast zwieńczeniem będzie koncert laureatów, który odbędzie się w drugim dniu festiwalu 11 czerwca 2017 r., na scenie na rynku dębickim w ramach Dni Dębicy.

Dębica Open Festival na trwałe wpisał się w kalendarz imprez kulturalnych miasta Dębicy. Za jego pośrednictwem staramy się jak najlepiej promować i wspierać młode talenty. Naszym celem jest stworzenie możliwości dla uzdolnionych wokalnie osób do zaprezentowania swoich umiejętności.

Nagrodą główną jest udział we wspaniałym, wakacyjnym obozie dla wokalistów Vocal Holiday Program 2017 - VII edycja obozu dla wokalistów - nagroda o wartości 2500 zł!

Osoby pragnące się zgłosić prosimy o nadesłanie drogą mailową wypełnionej karty zgłoszeń do dnia 26 maja 2017 r., a także o zapoznanie się z regulaminem festiwalu. Dokumenty te można pobrać ze stron: www.debicaopen.pl a także poniżej.

Serdecznie zapraszamy do udziału!


Organizatorzy:
Towarzystwo Przyjaźni i Współpracy Polsko-Belgijskiej Dębica-Puurs “Serce za Serce”
Szkoła śpiewu Vocal Studio
Natural Voice Perfection Institute
Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Patronat honorowy:


Burmistrz miasta Dębica Mariusz Szewczyk

Patroni medialni:
debica.tv
Obserwator Lokalny
Miasto Ma Głos

Partner:

Fotografia Marcin Szumański


Dokumenty do pobrania:
Karta zgłoszenia - wersja Microsoft Word (.doc) i alternatywna: archiwum ZIP
Regulamin wersja Adobe Reader (.pdf) i alternatywna: archiwum ZIP

*W razie problemów z odczytaniem/pobraniem wersji DOC i PDF sugerujemy pobranie pliku skompresowanego ZIP i po ściągnięciu wypakowanie zawartości (zaznacz plik i prawym przyciskiem myszy uruchom menu, z którego wybierz opcję "Wypakuj").


 
© Vocal Studio 2010 - 2018 - All Rights Reserved. Made by Marcin Szumański