Nowy nauczyciel w Vocal Studio
wtorek, 08 grudnia 2015 11:51
Karolina Chmiel - nowy nauczyciel w Vocal StudioZ dumą i radością pragniemy poinformować, że nasza szkoła śpiewu i emisji głosu Vocal Studio ma nowego nauczyciela!

Jest nim Karolina Chmiel - studentka trzeciego roku Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej, a także pierwszego roku wokalistyki jazzowej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od 2014 roku nauczyciel śpiewu w Krakowskiej Fundacji Sztuki. Od 9 lat swój głos kształci techniką MIX-u, związana z Natural Voice Perfection, brała udział w organizacji licznych przedsięwzięć artystycznych.

Już jako dziecko występowała na scenie, brała udział w wielu projektach muzycznych, laureatka licznych festiwali m.in., I miejsce na festiwalu „Piosenki z Duszą” – Teresin, „Złota Nutka” na Międzynarodowym Festiwalu „Majowa Nutka”- Częstochowa, 2 x Grand Prix na festiwalu „Szukałem Was” – Zakopane, II miejsce na festiwalu „Dębica Open Festival”. Uczestniczyła w warsztatach i konferencjach z wybitnościami branży muzycznej m. in. Dean Kaelin, Jaime Vendera, Kevin Mahogany, John Henny, Kim Chandler, Hubert Noe, Curt Stock, Teri Lassetter Stock. Współtworzyła wiele przedsięwzięć na skalę regionalną i ogólnopolską (Cafeteria Voiceart – Kraków, Mokaferia Love – Dębica, Koncert pamięci Marka Grechuty – Zamość).
 
© Vocal Studio 2010 - 2018 - All Rights Reserved. Made by Marcin Szumański