Nabór do Vocal Studio 2019/2020
wtorek, 27 sierpnia 2019 11:36
Nabór do szkoły śpiewu Vocal Studio na rok szkolny 2019/2020
Więcej…
 
Mokaferia Love 2019 - galeria z koncertu
niedziela, 23 czerwca 2019 10:32
Mokaferia 2019 zdjęcia galeria

Za nami jedenasta edycja koncertu Mokaferia Love w wykonaniu uczniów Vocal Studio.
Wykonawcom towarzyszył zespół w składzie: Arkadiusz Rębisz, Rafał Panek, Marcin Maziarz i Grzegorz Pawelec.
Publiczność jak zwykle dopisała ! Koncert uczniów uwieńczyli swoim głosem właścicielka szkoły Vocal Studio Katarzyna Godzisz i pedagodzy Katarzyna Lach i Sławomir Ramian.
Więcej…
 
Zapraszamy na koncert Mokaferia Love
niedziela, 19 maja 2019 12:25
Przed nami kolejna, jedenasta edycja koncertu "Mokaferia Love", który na stałe wpisał się w kalendarz imprez kulturalnych w Dębicy.

6 czerwca o godzinie 19:00 na scenie Domu Kultury Kosmos w Dębicy (ul. Ignacego Lisa 3) wystąpią uczniowie i nauczyciele dębickiej szkoły śpiewu i emisji głosu Vocal Studio, akompaniować będzie im zespół Muffin.

Gorąco zapraszamy do wspólnego spędzenia wieczoru :)

Więcej…
 
Dębica Open Festival 2018 za nami! (+zdjęcia)
niedziela, 03 czerwca 2018 11:14
Dębica Open Festival 2018 laureaci

W sobotę 26 maja, wokaliści z całej Polski rywalizowali w Domu Kultury Kosmos na dziewiątej edycji Dębica Open Festival. Była to wyjątkowa edycja, gdyż od tego roku uczestnicy mogli wystąpić w trzech kategoriach wiekowych, tym samym umożliwiliśmy także młodszym wzięcie udziału w festiwalu. Z racji tego, tegoroczna edycja cieszyła się ogromną popularnością a jurorzy mieli nie lada wyzwanie przy wyborze zwycięzcy!

Do finału zakwalifikowało się siedemnastu szczęśliwców. Następnego dnia, uczestnicy DOF ponownie spotkali się z jurorami na warsztatach wokalnych i próbie do koncertu finałowego. Wtedy też zostały ogłoszone wyniki festiwalu i wręczone nagrody rzeczowe. Po południu laureaci wystąpili na koncercie finałowym w ramach tegorocznych Dni Dębicy.
Więcej…
 
Mokaferia Love 2018 - galeria zdjęć z koncertu
niedziela, 03 czerwca 2018 10:32
Mokaferia 2018 zdjęcia galeria

Za nami dziesiąta, jubileuszowa edycja koncertu Mokaferia Love w wykonaniu uczniów Vocal Studio. W koncercie wzięli udział: Zuzanna Śliwa, Marlena Bysiewicz, Antonina Barnaś, Zosia Lachcik, Gabriela Jędrzejczyk, Aleksandra Malczyńska, Katarzyna Lada, Martyna Dyda, Aleksandra Miazga, Julia Kosowska, Iwona Mądro, Dominika Laska, Piotr Kulig, Marcin Zawora, Emilka Masło, Ola Bezak, Joanna Wyszyńska, Blanka Bieszczad, Zuzia Strzałka.

Wykonawcom towarzyszył zespół w składzie: Arkadiusz Rębisz, Rafał Panek, Marcin Maziarz i Grzegorz Pawelec. Publiczność jak zwykle dopisała. Koncert uczniów uwieńczyli swoim głosem właścicielka szkoły Vocal Studio Katarzyna Godzisz i pedagodzy Karolina Chmiel i Justyna Sąsiadek.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

© Vocal Studio 2010 - 2018 - All Rights Reserved. Made by Marcin Szumański