Dębica Open Festival 2018 za nami! (+zdjęcia)
niedziela, 03 czerwca 2018 11:14
Dębica Open Festival 2018 laureaci

W sobotę 26 maja, wokaliści z całej Polski rywalizowali w Domu Kultury Kosmos na dziewiątej edycji Dębica Open Festival. Była to wyjątkowa edycja, gdyż od tego roku uczestnicy mogli wystąpić w trzech kategoriach wiekowych, tym samym umożliwiliśmy także młodszym wzięcie udziału w festiwalu. Z racji tego, tegoroczna edycja cieszyła się ogromną popularnością a jurorzy mieli nie lada wyzwanie przy wyborze zwycięzcy!

Do finału zakwalifikowało się siedemnastu szczęśliwców. Następnego dnia, uczestnicy DOF ponownie spotkali się z jurorami na warsztatach wokalnych i próbie do koncertu finałowego. Wtedy też zostały ogłoszone wyniki festiwalu i wręczone nagrody rzeczowe. Po południu laureaci wystąpili na koncercie finałowym w ramach tegorocznych Dni Dębicy.
Więcej…
 
Mokaferia Love 2018 - galeria zdjęć z koncertu
niedziela, 03 czerwca 2018 10:32
Mokaferia 2018 zdjęcia galeria

Za nami dziesiąta, jubileuszowa edycja koncertu Mokaferia Love w wykonaniu uczniów Vocal Studio. W koncercie wzięli udział: Zuzanna Śliwa, Marlena Bysiewicz, Antonina Barnaś, Zosia Lachcik, Gabriela Jędrzejczyk, Aleksandra Malczyńska, Katarzyna Lada, Martyna Dyda, Aleksandra Miazga, Julia Kosowska, Iwona Mądro, Dominika Laska, Piotr Kulig, Marcin Zawora, Emilka Masło, Ola Bezak, Joanna Wyszyńska, Blanka Bieszczad, Zuzia Strzałka.

Wykonawcom towarzyszył zespół w składzie: Arkadiusz Rębisz, Rafał Panek, Marcin Maziarz i Grzegorz Pawelec. Publiczność jak zwykle dopisała. Koncert uczniów uwieńczyli swoim głosem właścicielka szkoły Vocal Studio Katarzyna Godzisz i pedagodzy Karolina Chmiel i Justyna Sąsiadek.
Więcej…
 
Dębica Open Festival 2018
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 21:18
Rusza dziewiąta edycja festiwalu dla wokalistów Dębica Open Festival. Przesłuchania konkursowe odbędą się 26 maja o godzinie 9.00 w Domu Kultury „Kosmos”. Natomiast 27 maja o godzinie 10:00 odbędzie się spotkanie z Jurorami – warsztaty, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Następnie o godzinie 17:00 Laureaci zaprezentują się na koncercie galowym na scenie na Rynku Dębickim w ramach Dni Dębicy. Nagrodą główną dla III kategorii wiekowej jest wyjazd na obóz artystyczny Vocal Holiday Program nad morzem o wartości 2500 zł a także nagrody rzeczowe i dyplomy pamiątkowe.

Więcej…
 
Warsztaty wokalne 3-4 lutego 2018
piątek, 26 stycznia 2018 09:32
Chcesz nauczyć się jak w zdrowy sposób posługiwać swoim głosem? Jak śpiewać bez wysiłku? Jak płynnie łączyć dźwięki niskie z wysokimi? Popracować nad repertuarem? Te warsztaty są dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy 3-4 lutego na lekcje indywidualne w ramach warsztatów wokalnych w Dębicy z Kasią Godzisz - współzałożycielka, Dyrektor zarządzający i artystyczny Niepublicznej Szkoły Policealnej Natural Voice Perfection Institute w Krakowie a także stowarzyszenia NVP zrzeszającego i kształcącego nauczycieli śpiewu. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Pomysłodawca i organizator wielu przedsięwzięć artystycznych: dyrektor festiwalu "Dębica Open Festival", reżyser wielu koncertów, współtwórca musicalu "Cudowne Marzenia", obozów, warsztatów wokalnych "Mix Technique", warsztatów trenerskich dla nauczycieli śpiewu, współorganizator licznych MIEDZYNARODOWYCH warsztatów wokalnych m.in z Jaimie Venderą, Kevinem Mahogany, Ilterem Denizoglu, Danielą Stieff. Jako pedagog współpracuje z wokalistami z całej Polski, szkoli nauczycieli śpiewu a także opiekuje się głosami gwiazd polskiej sceny. Aktywna także artystycznie-koncertuje, komponuje, jest także autorką tekstów, producentem spotów radiowych, udziela głosu jako wokalistka sesyjna. Współpracowała m. in. z takimi jazzmanami jak John C. Marshall czy Gregory Gaynair a także z Jnr'em Robinsonem. W 2017 roku ukazała się jej autorska płyta "Balans".
Więcej…
 
Vocal Studio - oddział w Wieliczce
piątek, 26 stycznia 2018 09:20
Vocal Studio Wieliczka


Niezmiernie miło nam poinformować, że już od jakiegoś czasu prężnie działa nasze nowo otwarte studio wokalne w Wieliczce. Wszystkich z okolic serdecznie zapraszamy na lekcje!
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

© Vocal Studio 2010 - 2018 - All Rights Reserved. Made by Marcin Szumański